Afyon beyaz eşya servisi Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar Lewes Taxis Antalya Avukat izmir psikolog ısparta psikolog

Muğla Bosch Servisi

Uzman Teknik Ekibimiz İle Muğla Bosch Servisi olarak Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Klima, Derin Dondurucu Servisi & Tamircisi . 7/24 Çağrı Merkezimiz Sizleri Bekliyor.

Home Muğla Çamaşır Makinesi Servisi

Muğla Çamaşır Makinesi Servisi

Muğla Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

 

Muğla Beyaz Eşya Teknik Servis, bütün Muğla halkının elektrikli cihaz arızalarında devamlı yanında olmuştur. Teknik ekibimizle birlikte birçok mahalleye ve semte hizmetlerimiz devam etmektedir. Sizlerin de çamaşır makinenizde bazı sorunlarınız bulunuyorsa hemen bizleri arayarak randevu talep edebilirsiniz. Muğla Bosch çamaşır makinesi servisi ekibimiz sizi ziyarete gelerek sıkıntılı olan makinenizi hayat geçirmek için yapılması gereken bakım ve onarım işlemlerini yapmaktadırlar. Hem de kısa süre içinde çamaşır makinenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. En önemlisi de sizlere verdiğimiz hizmetler servis garantimiz altında yürütülmektedir.

Muğla Bosch çamaşır makinesi servisi arıza kaydı oluşturan herkesin sorununa kesin çözüm getirmektedir. Makinenizin hortumunda oluşan tıkanıklık ya da delinme sonucunda suyu rahatça boşaltamaz. Bu da su boşaltamama arızlarına neden olmaktadır. Eğer su almıyorsa, o zaman da su girişi hortumunda sorun yaşıyorsunuz demektir. Kapak kilit mekanizması da bozulduysa cihaz kendini kilitleyemeyeceği için çalışmaya başlayamaz. Makinenizin sarsıntılı çalışması tambur sorunlarına işaret etmektedir. Kazan ve tambur arasına çamaşır sıkışmış olabilir.

Bu şekilde kullanmaya devam ederseniz onun daha fazla arızalanmasına ve gürültülü çalışmasına neden olabilirsiniz. Makinenin altından su geliyorsa bunun nedenlerinin de araştırılması gerekir. Daha da önemlisi bu su sızıntısı makinenin çürümesine neden olacaktır. Görmüş olduğunuz gibi teknik servisimizden bu ve bunun gibi konularda yardım istemeniz makinenizin ömrü için oldukça önemlidir.

 

 

Muğla Bosch Çamaşır Makinesi Beyaz Eşya Servisi

Muğla Bosch Beyaz Eşya Servisi ve Bakımı

 

Muğla Bosch beyaz eşya servisi ve bakım hizmetleri veren firmamız, randımansız çalışan ya da hiç çalışmayan her türdeki beyaz eşyalarınıza kesin çözümler sunar. İş prensiplerimiz arasında sizlerin sorunlarına ekonomik yaklaşım göstermemiz bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse; bazı beyaz eşya sorunları küçük bakımlarla giderilirken bazılarında eskiyen ve iş görmeyen parçaların değişmesi gerekir. Bazılarında parça değiştirseniz bile verimli bir çalışma sağlayamazsınız. Özellikle uzun yıllar kullanılmış olan beyaz eşyalarda bu durum söz konusudur.

Muğla Bosch servisi olarak, tamirlerde uygulayacağımız yöntemi sizlerle paylaşırız. Bazı parça değişimi fazla maliyetli ve düşük randımanlı bir çalışma sağlayacaksa o zaman da sizi uyarmaktayız. Yenisini almanız bazen daha akıllıca olacaktır. İş ahlakı da müşteriye karşı dürüst olmayı gerektirir.

 


Muğla Bosch Teknik Servis

Muğla Bosch servisi olan firmamız yılların bizlere kazandırdığı tecrübelerle işini en iyi şekilde yapmaktadır. Bunda çalışan personelimizin oldukça katkısı bulunmaktadır. Teknik servis ekibi çalışanlarımız elektrik ve elektronik konusunda eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Ustalık ve kalfalık belgelerini M.E.B ‘na bağlı kurslara giderek almışlardır. O yüzden sizler için önemli olan beyaz eşyalar ve elektrikli cihazlar bizler için de oldukça önemlidir.

Muğla Bosch Teknik Servisi olarak Muğla’nın tüm ilçelerine beyaz eşya servisi ve teknik destek hizmetlerini vermekteyiz. Çamaşır makinesi servisi, buzdolabı servisi, bulaşık makinesi, ankastre fırın, kombi ve klima ürünlerinde tamir, bakım ve servislerinde; yüksek kalite ve %100 müşteri memnuniyetini benimseyen tek adres olmuştur. 444 81 66  ya da 0 252 692 59 81 çağrı merkezimizden randevu talep edebilirsiniz.

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Muğla ve tüm ilçelerinden 7/24 Ücretsiz çağrı merkezimizden servis randevusu talep edebilirsiniz. 

444 81 66

0 252 692 59 81