Afyon beyaz eşya servisi Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar Lewes Taxis Antalya Avukat izmir psikolog ısparta psikolog

Muğla Bosch Servisi

Home Hakkımızda

Hakkımızda

Muğla Bosch Teknik Servisi  

Bosch teknik servis olarak hizmet veren ekibimiz MUĞLA, BODRUM, MARMARİS, FETHİYE, ORTACA, MİLAS, FETHİYE, KÖYCEĞİZ, DALAMAN, YATAĞAN ilçelerinde  Bosch beyaz eşya teknik servis hizmetini vermekteyiz. Yılların birikimi, tecrübeli teknik desek personellerimiz geniş servis ağı ve güçlü yedek parça stoklarıyla her zaman yanınızdayız.

Başarımızın kaynağı, yıllardır siz değerli müşterilerimize sunduğumuz üstün kalitedeki Bosch teknik servis hizmetidir. Sizlerle büyüme, sizlerle gelişmeye açığız. Herhangi bir teknik sorunda çağrı merkezimizi arayıp, size en yakın gezici servis ekibimizi yönlendirelim. Bosch Marka beyaz eşya teknik sorunlarınıza ekonomik ve kalıcı çözüm sunuyoruz.

 

Servisimizde kullanılan tüm yedek parçalar orjinaldir.

 

 

Muğla ve tüm ilçelerinde vermiş olduğumuz  Bosch teknik servis hizmetinde kullanılan tüm yedek parçalar, orjinal yedek parçalarıdır. Müşterilerimizin menuniyeti ve hizmette kaliteyi ön planda tutan tüm mobil teknik servis ekibimiz, ikinci kalite ya da yan sanayi ürünleri kullanmamaktadır.

Muğla Bosch Servisi olarak kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiği değerle paralel olarak, yapılan teknik servis hizmetinde kullanılan parçaların garantili olması, teknik servisimizi diğer servislerden ayıran en önemli özellik olarak ön plana çıkmaktadır.

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Muğla ve tüm ilçelerinden 7/24 Ücretsiz çağrı merkezimizden servis randevusu talep edebilirsiniz. 

444 81 66