Afyon beyaz eşya servisi Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar Lewes Taxis Antalya Avukat izmir psikolog ısparta psikolog

Muğla Bosch Servisi

Uzman Teknik Ekibimiz İle Muğla Bosch Servisi olarak Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Klima, Derin Dondurucu Servisi & Tamircisi . 7/24 Çağrı Merkezimiz Sizleri Bekliyor.

Home Dalaman Bosch Servisi
Muğla Bosch Servisi İletişim

Dalaman Beyaz Eşya Servisi

 

Dalaman bosch servisi bütün markalardaki beyaz eşyalarınız için ulaşacağınız teknik servistir. Beyaz eşyalarınız sıklıkla kullanıldıklarından ya da kullanıcı hatalarından dolayı belli bir zaman sonra arıza yapabilirler. Maddi olarak da değerli cihazlar olduğu için onları tamir ettirerek fazla para harcamadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Üstelik aile ekonominize katkıda bulunmuş da olmaktasınız. Kısacası teknik servislerimizde bakım, onarım ve tamirat işlemleri sizlere sunduğumuz hizmetler arasında bulunmaktadır.

Bosch teknik servisi olarak, Bosch markasına ait olan bütün beyaz eşyalarınız ve küçük ev aletleriniz alanında uzman ekibimiz tarafından tamir edilmektedir. Çalışan personellerimiz meslek liselerinin elektrik ve elektronik bölümlerini bitirmiş, işlerinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Diğer kişilerin de ustalık ve kalfalık belgeleri bulunmaktadır. Bu da demek oluyor ki; sizin için önemli olan beyaz eşyalar bizler için de oldukça önemlidir. Evinizde kullanamadığınız küçük ev aletlerinizin tamiratlarını da yaptırarak onları tekrar faal hale getirebilirsiniz.

 

Dalaman Bosch Teknik Servisi

 

Dalaman Bosch Servisi

Dalaman Bosch teknik servisi, beyaz eşyalar haricinde ev ya da iş yerlerinizde kullandığınız elektrikli her türlü eşyayı tamir edebilmektedirler. Sıkıntılı olduğunuz konularda ilk yapmanız gereken teknik servisimizi aramanız olmaktadır. Arıza kaydı oluşturulan müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaşım sağlamaktayız. Karşılaşılan sorunlar öncelikle yerinde tamir edilme yöntemi ile onarılmaya çalışılmaktadır. Parça değişimleri yapılacaksa tarafımızca servisimize getirilmektedir.

En önemlisi parça değişimi yapılacak olan cihazlarda orijinal yedek parça kullanmamızdır. Böylelikle müşterilerimiz parça ve servis garantisi altında olurlar. Daha da önemlisi, bundan sonra aynı arıza ile karşılaşırlarsa ücretsiz olarak servis hizmetimizden faydalanabilirler. Müşterilerimizin aile bütçeleri bizler için oldukça önemlidir. Onların ekonomilerine kazanç getirecek her ihtimal tarafımızca düşünülmektedir. İş prensiplerimiz olarak doğruluk ve dürüstlük ilkesine göre hareket ettiğimizden dolayı müşteri portföyümüz gün geçtikçe artmaktadır.

 

Dalaman Bosch Servisi

Dalaman Bosch Servisi Telefon

Dalaman Bosch Servisi arayışınız için 444 81 66  ya da 0 252 692 59 81 çağrı merkezimizden randevu talep edebilirsiniz. Kaliteli bir hizmet arayışında olanlar bizi istedikleri zaman arayabilirler. Sorunlarınızın çözümlerinde sizlere sunduğumuz yöntemlerle her türlü cihazlarınızı ilk günkü randımanında kullanabileceksiniz.

Dalaman Beyaz Eşya Servisi olarak beyaz eşya servisi ve teknik destek hizmeti sunuyoruz. Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Ankastre Fırın, Kombi ve Klima ürünlerinde tamir, bakım ve servislerinde; yüksek kalite ve %100 müşteri memnuniyetini benimseyen tek adres olmuştur.